Image 1

Najlepsze filmy VR – Ranking

Spis Treści

 1. Czym jest kino VR?
 2. Jak powstają filmy VR?
 3. Gdzie można oglądać filmy VR?
 4. Najlepsze filmy VR
VR Porn Site

Wreszcie zdecydowałeś się na zakup gogli VR. Bez względu na to, czy to Oculus (czy też Meta Quest), HTC Vive, PSVR lub inny zestaw słuchawek VR, oto kilka z najlepszych filmów VR, jakie można znaleźć, oraz miejsca, gdzie można je obejrzeć.

Czym jest kino VR?

Kino VR ma różne kształty i formy, ale najbardziej trafnym opisem jest chyba nazywanie ich doświadczeniami VR. Nie każdy film VR to typowe doświadczenie siedzenia i oglądania; niektóre oferują ruchy i wybory, które musisz podejmować w trakcie trwania filmu.

Niektóre wcześniejsze eksperymentalne produkcje wyświetlają filmy 2D w środowisku VR lub korzystają z projekcji na 3 ekrany, co jednak nie zdaje się być popularnym rozwiązaniem. Najbardziej spektakularne filmy VR to doświadczenia o zakresie widzenia od 180 do 360 stopni, które pozwalają widzom rozglądać się po otoczeniu lub scenie.

Niektóre animowane opowieści osiągają zaskakująco wysoki poziom jeżeli chodzi o wykorzystanie wirtualnej rzeczywistości. Wykorzystują one bowiem silniki gier w czasie rzeczywistym, aby połączyć elementy gry wideo z doświadczeniem kinematograficznym i fabułą.

Jak powstają filmy VR?

Technologia produkcji filmów VR nadal jest w powijakach. Mimo że staje się coraz bardziej stabilna, filmy VR, zwłaszcza te z udziałem aktorów, wciąż stają przed wyzwaniem stworzenia najlepszego doświadczenia dla widza. Wciąż istnieje niewiele filmów VR z udziałem aktorów, ale jest wiele animacji w czasie rzeczywistym. Dzieje się tak, ponieważ producenci i twórcy VR mogą wykorzystać silniki gier wideo do tworzenia filmów animowanych. Jednocześnie produkcja filmów live-action nadal wymaga zestawu kamer i szerokiego wsparcia technicznego na planie, aby wszystko działało.

Image 2

Gdzie można oglądać filmy VR?

 • big tit vr porn
 • 8k vr porn
 • milf vr porn
 • hd vr porn
 • vr blowjobs porn
 • bbw vr porn
 • nude vr porn
 • Istnieje kilka różnych platform w zależności od rodzaju zestawu VR, który posiadasz. Niektóre doświadczenia są dostępne na różnych platformach i można je oglądać na niemal każdym urządzeniu do VR, podczas gdy inne mogą być dostępne tylko na konkretne urządzenia.

  Oto sklepy, w których można znaleźć najpopularniejsze filmy VR:

  Najlepsze filmy VR

  Oto kilka z najlepszych filmów VR, które można teraz zobaczyć, zarówno tych, które wymagają aktywnego uczestnictwa, jak i tych, które pozwalają na pasywne oglądanie. Jeśli preferujesz jedynie pasywne oglądanie, możesz to zrobić na monitorze.

  Arden's Wake (Śniadanie Arden)

  Meena mieszka z ojcem w latarni morskiej, umiejscowionej na powierzchni oceanu. Kiedy jej ojciec znika, musi zejść w morskie głębiny, które wcześniej były dla niej zakazane, rozpoczynając ekscytującą podróż w poszukiwaniu historii rodziny i odkrywając samą siebie. W filmie "Arden's Wake" występują Alicia Vikander i Richard Armitage.

  Madrid Noir

  "Rozwiązywanie zagadek nie jest łatwe w mieście zagubionym w czasie." Po tym, jak jej wujek zostaje uznany za zmarłego, młoda kobieta musi sięgnąć w swoje wspomnienia, by odnaleźć jego ślad.

  Gloomy Eyes (Mroczne Oczy)

  "Gloomy Eyes" to jeden z najlepiej ocenianych filmów VR na różnych platformach. Zobacz film VR, w którym zombie chłopiec zakochuje się w ludzkiej dziewczynie. Narratorem jest Colin Farrell, a film opowiada historię, kiedy słońce znudziło się ludźmi i postanowiło się ukryć i już nigdy więcej nie wschodzić. Mrok obudził zmarłych z grobów. Zombie chłopiec o imieniu Gloomy i śmiertelna dziewczyna o imieniu Nena zakochują się i zanurzają w głębokim związku.

  The Limit (Granica)

  "The Limit" to film VR360 od samego Roberta Rodrigueza. To 20-minutowe doświadczenie, w którym wcielasz się w agenta na uboczu, biorącego udział w misji u boku super-zabójcy M-13, odgrywanej przez Michelle Rodriguez. Razem musicie stawić czoła Normanowi Reedusowi i organizacji, która was stworzyła.

  Wolves in the Walls (Wilki w Ścianach)

  Oparty na twórczości Neila Gaimana i Dave'a McKean'a, "Wilki w Ścianach" to film VR, w którym pomagasz ośmioletniej Lucy odkryć, co naprawdę skrywa się w ścianach jej domu.

  Spheres (Sfery)

  Producentami "Spheres" są Darren Aronofsky i Ari Handel, a reżyserem Eliza McNitt. To zadziwiająca podróż przez kosmos, jakiej jeszcze nie było. Trzy rozdziały sprawiają, że film VR trwa około 45 minut. Rozdział 1: "Chór Kosmosu" jest narracją Millie Bobby Brown, Rozdział 2: "Pieśni Czasoprzestrzeni" jest narracją Jessiki Chastain, a Rozdział 3: "Błękitna Plamka" jest narracją Patti Smith.

  Space Explorers: The ISS Experience (Eksploratorzy Kosmosu: Doświadczenie na ISS)

  "Space Explorers" to największa produkcja kręcona w kosmosie. Czteroczęściowa seria zaprasza cię na pokład Międzynarodowej Stacji Kosmicznej obok ośmiu astronautów w trakcie misji. Zdjęcia trwały przez dwa lata, a dostęp do załogi był wyłączny, co pozwala na intymny wgląd w radość, zdumienie i niebezpieczeństwa życia na orbicie.

  Dear Angelica (Droga Angeliko)

  "Droga Angeliko" to historia Jessiki (Mae Whitman), nastolatki, która wspomina opowieści swojej matki (Geena Davis) z dzieciństwa. Jessica odtwarza te wyraziste krajobrazy w swoim umyśle, a ty zostajesz wciągnięty w jej oniryczny świat wspomnień.

  Agent Emmerson

  "Agent Emmerson" to film VR360 z pierwszej osoby, w którym wcielasz się w agenta CIA, który obudził się po eksperymentalnym programie, w wyniku którego jego ciało jest kontrolowane przez imperatorskiego generała. Z pomocą buntowniczego agenta musisz wydostać się z bezpiecznej placówki i odzyskać kontrolę nad własnymi działaniami. Film trwa 15 minut.

  The Invisible Hours (Niewidzialne Godziny)

  "Niewidzialne Godziny" to VR-owy thriller kryminalny, w którym widzowie swobodnie eksplorują i obserwują przeplatające się historie. Grupa nieznajomych otrzymuje zaproszenie od Nikola Tesli, oferujące każdemu z nich szansę na zadośćuczynienie za swoje najciemniejsze czyny. Kiedy ostatni gość przybywa, znajdują Teslę martwego - zamordowanego.

  The Great C (Wielkie C)

  "Wielkie C" to być może jedno z najlepiej ocenianych doświadczeń VR. Narracja filmu oparta jest na krótkometrażowej powieści science fiction Philipa K. Dicka, w której młoda kobieta o imieniu Clare musi opuścić swoją wioskę po tym, jak jej narzeczony zostaje wezwany na pielgrzymkę, by odwiedzić tajemniczy superkomputer znany jako Wielkie C.

  Całe doświadczenie trwa około 30 minut i było oficjalnie wybrane na Festiwalu Filmowym w Wenecji.

  Battlescar (Bitwa Blizny)

  Muzyka punkowa rozbrzmiewa na całego w tym trzyodcinkowym filmie VR z udziałem Rosario Dawson. Film VR rozgrywa się w Nowym Jorku w 1978 roku i przenosi cię w brudny świat dwóch nastoletnich uciekinierów. Film został wybrany na festiwalach Sundance, Tribeca, Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji i Festiwalu Filmowym w Annecy.

  Vader Immortal

  Mieszając elementy gry VR i filmowego doświadczenia, "Vader Immortal" zasługuje na miano VR "filmu", który po prostu trzeba przeżyć. Ta seria VR to nowa trylogia "Gwiezdnych Wojen" wyprodukowana przez ILM i wyreżyserowana przez Ben Snow, kierownika efektów wizualnych w ILM. Każdy z trzech rozdziałów zabierze cię w różne spotkania z Darth Vaderem, tworząc niezwykłe doświadczenie.

  Biuro Ludzkości (The Humanity Bureau)

  To prawdopodobnie jeden z bardziej znanych filmów VR, w którym gra legenda kina Nicholas Cage. Film eksperymentuje zarówno z tradycyjnymi projekcjami 2D, jak i unikatowym formatem na 3 ekrany. Czy to film? Tak. Czy to VR? W pewnym sensie, tak. Czy jest dobry? Cóż, to jest film VR z Nicholasem Cage'em.